Як Падре Піо зупинив бомбардування свого монастиря

Щоразу, коли літаки пролітали поблизу міста, Падре Піо був поруч, щоб силою молитви зупинити їх. Про це інформує сайт Aleteia.

Урозпал Другої світової війни нацистська Німеччина захопила Італію, і війська союзників зробили багато спроб звільнити країну. За різними даними, розвідка повідомила про схованку німецьких боєприпасів поблизу Сан-Джованні Ротондо, міста, в якому стояв монастир Святого Падре Піо.

Однак на початку війни Падре Піо запевнив людей, що жодна бомба не торкнеться їхнього маленького міста. Як повідомляється, вірний своєму слову, Падре Піо зробив все, щоб це сталося.

За словами автора Френка Реги у своїй книзі «  Падре Піо і Америка », «жоден з літаків союзників, надісланих для бомбардування району Сан-Джованні-Ротондо, не зміг успішно завершити свої місії. Часто траплялися таємничі несправності, через які бомби нешкідливо падали в полях, або механічні несправності, через які літаки відхилялися від курсу».

Найчудовішими з усіх були історії про « літаючого ченця ».

Американський пілот якраз збирався бомбити місто, коли «раптом пілот побачив перед своїм літаком зображення ченця в небі, який жестикулював руками, щоб літак повернувся назад. Шокований пілот зробив саме це і скинув свої бомби в інше місце. Коли він повернувся на базу і розповів свою історію, його командир вирішив, що найкраще помістити цього пілота в госпіталь під спостереження на предмет втоми від виконання завдання».

 

Пілот не зміг викинути образ з голови і після війни він почав запити, щоб знайти цього ченця. Зрештою він здійснив подорож до Сан-Джованні-Ротондо і впізнав у «літаючому ченця» святого Падре Піо.

Хоча розповіді можуть здатися вигаданими розповідями, правда полягає в тому, що Сан-Джованні Ротондо був врятований під час Другої світової війни, і кілька пілотів повідомили, що бачили «літаючого ченця» в небі над місцем, де їм наказали розвантажити бомби.

Якщо ці історії правдиві, це ще більше свідчить про дивовижну святість Падре Піо і про те, як йому були надані надзвичайні ласки за життя. Він був об’єднаний з Богом настільки тісно, ​​що міг перебувати в двох місцях одночасно, поширюючись на інше місце завдяки своїм глибоким стосункам з Богом, який існує поза простором і часом. Падре Піо, безумовно, зробив жодного з цих дивовижних подвигів не своєю власною силою, а безмежною силою Бога.

Як сказав Ісус своїм апостолам: « Людям це неможливо, а Богові все можливо » (Матвія 19:26).

Джерело: https://aleteia.org/