Як пандемія вплинула на Церкву: відбудеться презентація книги про «онлайн-причастя»

Починаючи з весни 2020 року людство жило в принципово нових умовах карантинних обмежень. Більшість контактів та спілкування було переведені в дистанційній формат. Як це відобразилося на релігії, на Церкві, основою якої є громада, тобто спільнота вірних? Як нові умови трансформували обряди і таїнства? Врешті решт, як коронавірус вплинув на розуміння віри і найсокровенніше – Причастя?

Феномен «онлайн-причастя» став справжнім богословським викликом для дослідників, духовенства і вірян, який змушує наново усвідомлено осмислювати основи православної віри і церковного передання.

29 липня у Преображенському Соборі м. Києва відбудеться презентація книги «Феномен онлайн-причастя. Рефлексії. Полеміка. Перспективи», підготовленої Фондом пам’яті Блаженнішого митрополита Володимира та Центром релігійної безпеки.

У презентації візьмуть участь автори збірки, єпископат, духовенство та віряни Православної Церкви України, релігієзнавці, публіцисти, журналісти, а також представники громадськості.

Презентація книги відбудеться 29 липня 2021 року о 19:00 у Преображенському Соборі м. Києва, за адресою вул. Маршала Конєва, 3а.