Як у Львові проходив ювілейний тиждень християнської культури?

З 16 до 23 травня у Львівській Катедрі проходив Тиждень християнської культури. Детальніше про ініціативу такого заходу розповіла у коментарі для Духовної величі Львова монахиня Катедри сестра Лідія Зімбовіч.

“Цього року тиждень Християнської культури є вже 10-им і ювілейним. Від самого початку отець Ян Нікєль, священник з Катедри запропонував такий захід. Його організовуємо з метою, щоб люди, які є в Катедрі  чи просто у Львові могли збагатитися духовно й інтелектуально. Іншими словами творимо добру нагоду, щоб відпочити і щось нового дізнатися і побачити та духовно розвиватися. Традиційно цей тиждень пов’язаний з Днем народження Йоана-Павла ІІ”, – розповіла про ціль тижня сестра Лідія.

Урочисте відкриття десятого ювілейного тижня християнської культури відбулося 16 травня 2021 року театральною виставою з нагоди 365-річчя весілля короля Івана Казимира.

На зображенні може бути: 2 людини, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 2 людини та у приміщенні

У понеділок 17 травня, на другий день тижня культури відбувся концерт камерної музики у виконанні музикантів Львівської філармонії. Концерт підготував п. Едвард Куца.

На зображенні може бути: одна або кілька осіб та у приміщенні

На зображенні може бути: 4 людини, люди стоять та у приміщенні

 

У вівторок 18 травня у день  101-річчя від дня народження святого Івана Павла ІІ відбувся традиційний концерт хору ім. Івана Павла ІІ під керівництвом п. Броніслава Пакана.

На зображенні може бути: 7 людей та у приміщенні

На зображенні може бути: 1 особа

У середу 19 травня відбулася  вистава′′ Іван Павло ІІ та небесні друзі ′′ – театральна вистава з нагоди 101-річчя Івана Павла ІІ підготовлена дітьми та освітянами з Катедри.

На зображенні може бути: 19 людей, дитина, люди стоять та у приміщенні

20 травня в рамках X тижня християнської культури відбулася дискусійна панель ′′ Чи варто читати Святе Письмо з дітьми яку організувала Видавництво св. Павла.

На зображенні може бути: 3 людини, люди сидять та люди стоять

Завершився ювілейний тиждень християнської культури урочистим концертом ′′ Вогні ′′ у суботу  22 травня2021 р.

На зображенні може бути: 10 людей, люди стоять, у приміщенні та текст «hype»

За матеріалами фейсбук-сторінки Катедри у Львові.