Як змінюються та взаємодіють національна та релігійна ідентичності під час війни?  

Відповідь на це питання шукатимуть українські та іноземні експерти під час ХV Екуменічного соціального тижня. Дискусія, присвячена цій темі, відбудеться у четвер, 6 жовтня, о 15:30 год. Стати слухачем наживо можна буде у конференц-залі Філософсько-богословського факультету УКУ, що на проспекті Св. Івана Павла ІІ. Трансляція події також буде доступна у соціальних мережах Facebook та Youtube.

Модеруватиме дискусію доктор Тетяна Калениченко, соціологиня релігії та координаторка ініціативи Діалог у дії Європейського центру стратегічної аналітики, що у Бучі поблизу Києва. Участь в обговоренні візьмуть:

  • доктор Хосе Казанова, іспанський та американський соціолог релігії, професор факультету соціології Джорджтаунського університету, США;
  • Тарас Дятлик, віце-ректор із розвитку та міжнародного співробітництва Східноєвропейського інституту теології, регіональний директор Overseas Council-United World Mission у Східній Європі та Центральній Азії, Рівне;
  • Олена Копіна, соціологиня та фасилітаторка діалогів, координаторка ініціативи «Лабораторія мирних рішень», Харків;
  • Ірина Ейгельсон, соціальна психологиня, етнопсихологиня та конфліктологиня, кандидатка психологічних наук, тренерка, дослідниця та фасилітаторка діалогів, Київ.

Більше про події Екуменічного соціального тижня дізнавайтесь тут:

https://www.facebook.com/events/420221005286673/

http://esweek.org.ua/ua/

Програма Форуму на сайті www.esweek.org.ua.

Участь у всіх заходах Форуму безкоштовна.

Довідка

Міжнародний суспільний форум «Екуменічний соціальний тиждень» – це проект, в межах якого відбуваються заходи різного формату – академічні, культурно-мистецькі, просвітницькі та практичні – щороку на нову тематику.

Вже 15 років поспіль міжнародний форум гуртує людей зі всієї України та світу. Серед учасників — представники громадського сектору, бізнес-середовища, державних структур, молодіжних організацій, освітніх закладів, релігійних інституцій та Церков різних конфесій, які збираються разом, щоб творити синергію, нові ідеї та історії успіху.

Цьогорічний форум присвячений темі ідентичності.