Єпископ Едаврд (Кава): «Війна всюди. Але і Бог теж всюди»

Єпископ-помічник Львівської Архідієцезії Едвард відреагував на нічний обстріл Львова, що відбувся 6 липня 2023 року. На своїй фейсбук-сторінці владика висловив співчуття родинам загиблих і закликав пам’ятати, що найважливішою підтримкою є Господь, у Якому ми переможемо серед найстрашніших випробувань.
 
«Щодня ми переживаємо втрати. Усіх проводжаємо до Дому нашого Небесного Отця, як близьких. Бо війна усіх нас такими зробила – близькими і рідними у цьому горі, стражданні і втратах», – зазначив єпископ-помічник Львівської Архідієцезії. Він наголосив: болить за всіх, кого забрала війна – військових та цивільних, кожну особу. 
 
Владика Едвард назвав війну «сатанинською» – бо люди не чинять таких злочинів: «Бо люди не вбивають цивільних у їхніх ліжках, поки ті сплять. Не відбирають життя дітей та пенсіонерів, не нищать їхніх домівок просто так, тому що можуть».
 
«Сьогодні ми оплакуємо загиблих у Львові. Сумуємо разом із їхніми близькими. Співчуваємо тим, хто залишився без дому і майна. Війна всюди. Але і Бог теж всюди. Нехай наша молитва до Нього буде нашою опорою. Нехай наше життя у ці тривожні часи буде наповнене Його Словом і Його Тайнами. Тільки з Богом ми усе це витримаємо, здолаємо і переможемо», – наголосив єпископ.