Єпископ Філарет відвідав Святу Гору Афон

2З 21 по 24 листопада єпископ Львівський і Галицький Філарет відвідав Святу Гору Афон. Архипастир відвідав Велику Ватопедську обитель, монастир святого Павла – Ксеропотам, монастир святого Симона-Петра та монастир Різдва Христового – Маруда.

У неділю, 23 листопада, єпископ Філарет прийняв участь у водосвятному молебні та хресному ході навколо стін монастиря, саме один раз на місяц в одну з неділь на хресний хід виносять основну святиню обителі чудотворну ікону Пресвятої Богородиці (Вівтарниця). В цей день до монастиря збирається особливо багато паломників, які мають можливість торкатися до чудотворного оброзу.

Під час перебування на Святій горі Афон, Владика підніс молитви за жертвами Голодомору. Також єпископ молився за упокій загиблих людей на Сході України. Особлива молитва була піднесена разом з монахами Святої Гори про мир в Україні. Монахи з різних монастирів Святої Гори запевнили в постійній молитві за Україну та її багатостраждальний народ і передали народу України своє благословення.

За матеріалами Львіської єпархії УПЦ