Єпископ-помічник Львівської Архиєпархії УГКЦ відвідав в’язнів у камерах дисциплінарного ізолятора Львівської виправної колонії 48

15895414У п’ятницю, 6 січня 2017 року, до ЛВК 48 завітали отець Петро Терлецький і Назарій Петрів, які організували так звану “Вифлеємську гостину” для ув’язнених. Волонтери принесли засудженим кутю, пампухи та інші святкові страви. На цьому Святвечорі був також і капелан цієї установи – отець Тарас Мирка. В’язні отримали не лише їжу, а також і духовну поживу зі слів привітання і благословення владики Венедикта, єпископа-помічника Львівської Архиєпархії УГКЦ. Гучна коляда лунала у камерах Дисциплінарного Ізолятора колонії, а також серед госпіталізованих засуджених в установі.

В сам день Різдва Христового, ув’язнені молилися Божественну Літургію, яку очолив отець Юрій Цюпка – військовий капелан Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла. Отець привітав засуджених з Різдвом Христовим і пригадав, що наші серця мають бути яслами, де народжуватиметься Ісус. По завершенні Літургії усі з радістю на устах прославляли Христа колядами.

Джерело: “Католицький Оглядач”.