Ієрм. Аліпій (Федун) про с. Анастасію (Балінську): “Вона жила любов’ю до Бога і була правдивою Служебницею Його”

🙏Сестра Анастасія Оксана Балінська була дуже глибокою особою!❤️
Хоча вперше її зустрів у християнському Товаристві “Родина” у Львові десь у 1995-96, проте пізнав її вже як сестру Служебницю Непорочної Діви Марії згодом в Унівській Лаврі. Вона вміла дуже глибоко спілкуватися! Спілкування з нею ніколи не було поверховим, було відчуття, що вона доходить до самої глибини твоєї душі. Також вона вміла розуміти співрозмовника та навести його на правильну дорогу. Думаю, що це тому, що вона дуже любили Бога, а відтак людей – Його творіння. Вона жила любов’ю до Бога і була правдивою Служебницею Його.
Сестра Анастасія дуже любила Унівську Лавру!, де вона старалася завжди перебувати: на Літній Богословській Школі, реколекціях чи на особистому усамітненні! Це святе місце та Чудотворна Ікона мали для неї ключове значення.
Вона справді не боялася смерті і про це відкрито говорила. Мабуть тому, що вже була глибоко з’єднана з Богом, Який і є вічним життям.
Своєю поставою та розмовою вона навертала людей до Бога. У спілкуванні з нею було справді щось Божественне.
Коли вона мала сказати своїй мамі, що є невиліковно хвора та готується до смерті, то спершу запитала її: “Мамо, чи ти любиш Бога? Бо я його люблю і хочу йти до Нього.” Після цих слів її мама заспокоїлась.
Дякую Богові моєму за вчорашній Парастас та сьогоднішній похорон – вони були для мене нагодою згадати усе, що досвідчив у спілкуванні з с. Анастасією.
А слова “Чи ти любиш Бога?” дзвенять і надалі у думці. Вони породжують правильну відповідь: “Люблю! Допоможи мені ще більше ТЕБЕ ЛЮБИТИ!”

Підготував ієрм. Аліпій (Федун)