єрм. Лука (Михайлович): «Коли ми гаряче молимось одні за одних, то стаємо близькими»

Молитва – це розмова людини з Богом. Молитва – це стан розуму, стан душі. На важливості молитви наголошує сам Ісус Христос, кажучи: «І все, чого проситимете в молитві з вірою, одержите» (Мт.21,22). Про важливість молитви одне за одного розмірковує єрм. Лука (Михайлович):

«Коли ми гаряче молимось одні за одних, то стаємо близькими. Навіть, якщо не знаємо один одного. Долаються усі бар’єри, ворожнечі, надумані нами умовності. Через молитву розв’язуються тугі вузли життя, які самі люди своїми потугами ніяк не здатні розв’язати. Через молитву ми стаємо присутні у житті інших, і саме наше життя стає змістовним, світлим і мирним. З молитвою ми все здолаємо.

Часто наш розум є безсилий зарадити у багатьох безвихідних ситуаціях. Ми напружуємося, вдаємося до різноманітних комбінацій, але по-справжньому вплинути на ніщо не можемо. І, як тільки наше серце відкриється на справжню присутність Бога, все стає на свої місця, і проблеми перестають бути проблемами. Все навколо стає ясним і зрозумілим. Все стає таким, яким його бачить Бог, лише, якщо тільки відважимось довіритись у молитві тому, який тепло прийме нас у свої люблячі обійми».

За матеріалами Фейсбук-сторінки єрм. Луки (Михайловича)