Єрм. Юстин (Бойко): “с. Георгія (Припутницька) цілковито віддалася у руки милосердного Бога”

ЗІ СВЯТИМИ І ПРАВЕДНИМИ,
прийми її душу, Боже !
Дорогі Друзі,
сьогодні о 6:30 за українським часом до дому Небесного Отця повернулася с. Георгія Припутницька, монахиня студитка.
Господь покликав її у дуже молодому віці, але Його дороги провадять до спасіння. Вона була дуже добре відомою освітянам, очолювала до останнього Референтуру у справах освіти Львівської Архиєпархії УГКЦ та Освітньо-методичний центр імені отця Ю.Дзеровича.
Нещодавно, несподівано як для сестри так і для нас усіх їй поставили дуже тяжкий діагноз – онкологія у заавансованій формі. Довідавшись про це, ми усіма силами намагалися допомогти сестрі з лікуванням, але проти смерті є тільки один лік – сильна віра і довіра до Бога.
Кілька днів тому я відслужив окрему Літургію у Святопокровському монастирі за с. Георгію і уділив їй Святі Тайни Покаяння та Єлеопомазання.
Вона цілковито віддалася у руки милосердного Бога! Вона дякувала усім Вам за фінансову і молитовну підтримку! Пам’ятаймо її у своїх молитвах!
Чудовою людиною була! Нехай прославляє у Небесах Божу славу і заступається за нашу Церкву і Народ!
Від імені нашого Владики Митрополита Ігора, Владики Володимира та усіх працівників Курії Львівська Архиєпархія УГКЦ складаю співчуття сестрам Студиткам. Нехай її жертва чистого життя буде цілопальною перед Богом!
Синкел у справах монашества, єрм. Юстин (Бойко)