З нагоди Дня Незалежності у Митрополичих садах відбудеться серія концертів

У Митрополичих садах Святоюрського комплексу у Львові відбудеться серія концертів. Митрополичі сади, які зазвичай закриті для відвідувачів, відкривають лише з нагоди певних заходів. Наприклад, у червні дизайнерка Оксана Караванська проводила тут модні покази. Цього року цю традицію порушила пандемія коронавірусу. Проте сади можна буде відвідати у вихідні з нагоди Дня Незалежності.

Події та заходи, які відбуваються на території Митрополичих садів організовуються заради підтримки соціальних проектів та утримання самих садів.

У суботу, 22 серпня, відомі українські джазмени зіграють спеціальну джазову програму із вокальних та інструментальних хітів та стандартів. У концерті візьмуть участь Анастасія Літвінюк та Ігор Гнидин (лідери проекту ShockolaD), котрабасист Сергій Федорчук та вокалістка Юлія Швед.

Спеціальна програма «Літній Джаз в саду» – це хіти Френка Сінатри, Тоні Беннета, Енді Вільямса та інших.

У неділю, 23 серпня, прозвучить «Музика з фільмів про кохання». До підбірки увійдуть відомі мелодії фільмів 20 та 21 століття у виконанні оркестру під керівництвом народного артиста України Богдана Мочурада.

Початок концертів о 19:30.

У понеділок, 24 серпня, у День Незалежності України, Оксана Муха представить концертну програму «Два кольори».

У виконанні переможниці проекту «Голос країни» звучатимуть найкращі українські пісні: «Гуцулка Ксеня», «Я піду в далекі роки», «Черемшина», «Ворожка», «Де ти тепер», «Шуміша ліщина»тощо.

До слова, до Дня Незалежності співачка готує прем’єру свого дебютного кліпу – на народну пісню «Шуміла ліщина».

Початок концерту о 20:00.

Джерело: https://zaxid.net/