“З Різдвом у дитинство”: у Львові відбувся ІІ-й фестиваль недільних шкіл

csm_IMG_1817_novyi_razmer_6f2b0a4836У Ставропігійній Успенській церкві Львова 8 лютого відбувся другий фестиваль недільних шкіл Львівського деканату Української автокефальної православної Церкви “З Різдвом у дитинство”.

Участь у фестивалі взяли представники із львівських парафій Успення Богородиці, Покрови Пресвятої Богородиці, Свв. апп. Петра і Павла, Успення пр. Анни, Св. Володимира (Винники) та дитячий лемківський колектив “Гречні фраєрки” із м. Монастириська Тернопільської області. Кожна парафія показала різний підхід до праці із дітьми: від Вертепу до зимової різдвяної казки.

Із вітальним словом до дітей звернувся Митрополит Львівський УАПЦ Макарій. Владика подякував дітям за натхнення до навчання, а вчителям і батькам за стимул до будівництва духовного фундаменту Української Церкви. Митрополит наголосив на ролі дитячої молитви у сучасних умовах, особливо за воїнів-захистників нашої країни.

Після кожного виступу львівський декан о. Олег Древняк дякував дітям та катехитам. Завершилася дитяча розколяда спільною колядою “Бог Предвічний”.

За матеріалами: dekanat.lviv.ua