«З янголом у пікселі»: у Гарнізонному храмі презентуватимуть історію львівського військового капеланства

Гарнізонний храм св. ап. Петра і Павла у Львові представить видання книги «З янголом у пікселі. Історія військового капеланства у Львівській архиєпархії УГКЦ». Презентація відбудеться 19 листопада о 19:00.

Про це «Духовній величі Львова» повідомив настоятель Гарнізонного храму о. Тарас Михальчук, який є автором ідеї цього видання.

За його словами, книга побудована на інтерв’ю людей, які були при витоках і створенні військового капеланства Львівської архиєпархії УГКЦ, починаючи із 1990-х років.

«Це книга про більше ніж 30-літню історію розвитку львівського військового капеланства», — розповів о. Тарас Михальчук.

У виданні, зокрема, представлені інтерв’ю львівського митрополита Ігоря (Возьняка), генерала Павла Ткачука, його попереднього заступника з виховної роботи полковника Юрія Гусара, отця Андрія Зелінського, владик Степана (Суса) та Богдана (Манишина). Звичайно, в книзі є також інтерв’ю отця Тараса Михальчука, а ще – отця Андрія Хомишина та інших.

«Книга у великому форматі та побудована в стилі промовистих світлин, які підібрані до кожного інтерв’юера. Автор передмови та упорядник книги — Юліана Лавриш. Відповідальний редактор та видавець – Михайло Перун», — розповів настоятель Гарнізонного храму.

Презентація буде поєднана з мистецькою програмою за участі Луганського симфонічного оркестру.

«Це буде мистецький вечір на підтримку Збройних сил України», — зазначив о. Тарас Михальчук.