За підтримки релігійної громади «Віфезда» діти із модульного містечка побували на мультфільмі «Мавка»

4 квітня 2023 року понад 30 маленьких мешканців модульного містечка для внутрішньо переміщених осіб на Сихові побували в кінотеатрі та переглянули мультфільм «Мавка». Квитки для глядачів придбала релігійна громада «Віфезда» Християн Віри Євангельської у Львові. 

Дітей супроводжували кілька дорослих та координатор модульних містечкок у Львові, керівник Центру соціальної підтримки осіб з числа дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування і внутрішньо переміщених осіб Володимир Головатий. Про організацію події подбав пастор «Віфезди» Тарас Колівошка разом із міською владою. Як інформує Львівська міська рада, окрім квитків на сеанс, релігійна громада оплатила дітям попкорн та колу, а місто організувало доїзд глядачів до кінотеатру і назад та домовилось із мережею кінотеатрів про майбутні знижки для вимушено переміщених осіб (ВПО) на кінострічки українського виробництва.

«Дуже цікавий мультик. І графіка, і мова — все дуже сподобалося», — розповіла 17-річна Олена, мешканка модульного містечка, що минулого року втекла від війни до Львова з Донецької області. 

«Це перший похід в кіно такою великою групою. До того ми організовувались по 5-10 людей. Мешканці радо долучаються до таких заходів. Разом із відділом промоції Львівської міської ради налагодили співпрацю із мережами кінотеатрів та благодійниками, які готові фінансово допомогти із квитками, аби якомога більше українців познайомились із якісним українським кінематографом», — зазначив керівник Центру соціальної підтримки осіб з числа дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування і внутрішньо переміщених осіб Володимир Головатий.

Раніше на квитки для переселенців на українське кіно збирали самі містяни. Підвішені квитки львів’яни організовували кілька разів поспіль. Ініціативу мешканців згодом підтримало місто.