За підтримки Союзу Українок Америки у Львові відбувається табір для сімей з Донеччини

wide_01-16Впродовж, 13-17 січня 2017 року, у місті Львові за фінансової підтримки Союзу Українок Америки відбувається табір для 9 сімей із м. Костянтинівка, Донецької області.

Зокрема з 13 по 15 січня сім’ї з Сходу України (а це 14 дітей з батьками) мали дуже насичену програму, підготовлену волонтерами Центру Студентського Капеланства ЛА УГКЦ у Львові: пішу екскурсію з колоритним екскурсоводом-батяром історичною частиною міста, частування у найстарішій кав’ярні, майстер-клас з виготовлення карамельок від львівських майстрів, святкову вечерю, на яку завітали театр «Мета», частина хорової капели «Дударик» та Квінтет Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла, відвідали Музей народної архітектури і побуту у Львові імені Климентія Шептицького, а також завітали у Свято-Іванівську лавру Студійського уставу УГКЦ, де частувалися смачним обідом.

Зокрема, щодня душпастирі із гостями з Донеччини моляться Божественну Літургію, організовують духовні бесіди та провадять тематичні вечірні молитви.

Також у програмі духовного табору з 15 по 17 січня на сімей із м. Костянтинівка очікує підкорення карпатських вершин та багато цікавого і активного відпочинку в смт. Славське (Сколівського р-н, Львівської області).

Капелани висловлюють особливу подяку за фінансову підтримку цього проекту Союзу Українок Америки (СУА).

Довідка. Союз Українок Америки (СУА) є найбільшою та найстарішою українською крайовою жіночою організацією Сполучених Штатів Америки. Як вказано на сайті цього об’єднання, їхньою метою є повідомляти світу про події на рідних землях, допомагати Батьківщині морально й матеріально, сприяти збереженню української ідентичности, культурної і мистецької спадщини, народних традицій в еміграції. За фінансової підтримки Союзу Українок Америки минулого року вже відбулося кілька таборів для дітей учасників АТО та сиріт, а також днів духовної віднови для сімей учасників АТО, які організовували Центр Військового Капеланства, Центр Студентського Капеланства та Центр Опіки Сиріт ЛА УГКЦ.

Джерело: “Капеланство.INFO”.