За виступами проти АТО на Львівщині стоять догналіти, – УГКЦ

догналітиЦими днями активізувалася агітаційна діяльність сектантського угруповання догналітів, яке напередодні Майдану 2013-2014 закликало Росію та Білорусію ввести в Україну війська під виглядом миротворців, повідомляє прес-служба Львівської архиєпархії УГКЦ.

«На даний момент надходить інформація, що ці особи розгорнули серед населення Галичини агітаційну роботу, з метою дискредитації боротьби нашого народу та проти проведення на східних теренах України АТО», – мовиться у повідомленні.

«Деструктивні й небезпечні для українського суспільства дії адептів догналівської секти можуть спровокувати заворушення та неспокій в Галичині, а можливо й більш масштабно», – зазначають у прес-службі.

В УГКЦ закликають не брати участі у заходах, які можуть містити християнську символіку, але не відповідають духу греко-католицької церкви, адже зорієнтовані на провокування чергових конфліктів.

«Також закликаємо усіх наших вірних та усіх людей доброї волі не піддаватися на догналівські провокації, які несуть користь агресорові, а не українським громадянам», – зазначено в повідомленні.

Джерело: ZAXID.NET