За життям Римсько-католицької церкви в Україні можна слідкувати в зручному календарі

На головному сайті Римсько-католицької Церкви в Україні працює корисна сторінка, завдяки якій користувачі можуть слідкувати за подіями літургійного року. Про це РКЦ нагадала на своїй фейсбук-сторінці.

Літургійний календар поєднує в собі щоденні читання з інформацією про святих, розповідає про свята, спомини та короткі життєписи святих Католицької церкви різних часів та народів. За ним легко слідкувати, щоб не пропустити свята, іменин або важливої історичної події.

Цікава особливість сторінки: онлайн-календар також висвітлює актуальні заплановані події, що відбуваються в дієцезіях РКЦ. Тож читачі можуть дізнатися подробиці зустрічей, прощ та реколекцій і за бажання заздалегідь запланувати собі участь у них.

Онлайн-календарями та мобільними застосунками для зручності вірних користуються й інші Церкви. З огляду на календарну реформу, за якою з 1 вересня 2023 року УГКЦ й ПЦУ перейшли на новоюліанський календар, такі інтерактивні додатки особливо актуальні, аби не загубитися в нових датах.

Українська греко-католицька церква опублікувала оновлений літургійний календар на своєму сайті, а для повсякденного вжитку пропонує користуватися мобільним додатком «Молитва Церкви», що є оновленим варіантом застосунку «Дивенсвіт», який уже багато років збирає щоденні богослужбові тексти, деталі уставу та житія святих.

Православна церква України запрошує слідкувати за своєю діяльністю у календарі на головному сайті, а також через додаток «Моя Церква», який окремими повідомленнями повідомляє про найбільші свята, а ще дозволяє відстежити локації храмів