Завтра діти із “Центру опіки сиріт” попрацюють із відомими шеф-кухарями України

Мрії мають здійснюватись. Особливо, якщо вони лунають від дітей з інтернатів та будинків сімейного типу. Саме таку мету поставили перед собою засновники HoReCaShow (фестиваль готельно-ресторанного бізнесу), який триватиме у Львові до 9 листопада. Долучитися до події запросили вихованців Дитячої кулінарної школи «КАЗАНОК» при «Центрі Опіки Сиріт» УГКЦ.

21

Завтра восьмеро дітей з «КАЗАНКА», віком від 13-ти до 17-ти років, попрацюють «на рівні» з відомими шеф-кухарями України. Вони готуватимуть різноманітні страви та закуски, які учасники та гості HoReCaShow Lviv куштуватимуть. Модеруватиме дійство ведучий «Сніданок з 1+1» Руслан Сенічкін.

Телеканал «1+1» теж вирішив підтримати цих діток і зробив їх паралельно учасниками телепроекту «Здійсни Мрію» – посприяв втіленню їхніх мрій та задумів на HoReCaShow Lviv.

Також під час Шоу можна буде придбати Соціальний лот від Дитячої кулінарної школи «КАЗАНОК» та придбати на стенді закрутки в асортименті, які робили діти під наглядом фахівців. Стартова ціна буде від 25 грн.  Ці кошти підуть на розвиток «КАЗАНКА» при «Центрі Опіки Сиріт» (діти матимуть можливість придбати собі необхідні речі та продукти).

За матеріалами: Медіа-центр ЦОС