Завтра “Інститут екуменічних студій” запрошує на вебінар “Коли з любові до сухої трави спалимо себе”

В межах проекту Інституту екуменічних студій УКУ – 13-ий Екуменічний соціальний тиждень “Почути крик Землі: інтегральна екологія в дії”, відбудеться Вебінар “Коли з любові до сухої трави спалимо себе”

Трансляція вебінару відбудеться на сторінці 14 квітня о 16:00
Реєстрація: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfSuzg_Qak_gFWRFxSwdOSlkikTg80hq0ZdFp9vqLOxAziUfg/viewform

Чому не можна палити суху траву?
Які наслідки весняних підпалів?
Які альтернативи утилізації сухої трави?
Спікер – Андрій Сенюк, начальник управління охорони природних ресурсів та моніторингу Департаменту екології та природних ресурсів ЛОДА , зазначає – “Останнім часом спостерігаємо картину, коли через масове випалювання сухої рослинності поля та смуги вздовж автомобільних доріг занурюються у суцільні димові завіси.
З початку 2020 року зафіксовано більше 1000 !!! випадків пожеж у природному середовищі на площі 300 га. Це «рекордна» цифра за останні роки.
Задаємося питанням «Чому в XXI столітті освічена нація так недбало ставиться до рідної землі?» На Сході землю випалюють градами, а тут мешканці та власники землі так бездушно і бездумно палять рідну землю.
Спалювання сухої рослинності призводить до некерованих надзвичайних ситуацій, займання будинків, машин, лінії електропередач, газопроводів (29 березня поблизу аеропорту у м. Львові), полігонів з відходами, через дим виникає загроза дтп. Ці пожежі ставлять під загрозу підприємства критичної
інфраструктури і часом коштують бюджетові десятки мільйонів гривень.
Та найтрагічніше, що через самовільні підпали гинуть люди, з 2016 року загинуло більше 10 осіб”.
Запрошуємо долучитися до вебінару та поширювати інформацію серед своїх знайомих та родичів.