Завтра Папа Франциск закликає до молитви і посту, задля подолання коронавірусу

Понтифік підтримав ініціативу Високого комітету загальнолюдського братерства. У цей день кожен охочий може молитись, постити або робити діла милосердя в намірі людства та припинення пандемії.

Про заклик Високого комітету загальнолюдського братерства, який об’єднує представників різних релігій, ми вже повідомляли раніше. У неділю, 3 травня, після молитви “Царице Неба” Святіший Отець висловив свою підтримку цієї ініціативи. «Оскільки молитва є загальною цінністю, – сказав він, – я прийняв пропозицію Високого комітету загальнолюдського братерства до того, аби 14 травня віруючі всіх релігій духовно об’єдналися, проводячи день молитви, посту й діл милосердя, випрошуючи в Бога допомогти людству подолати пандемію коронавірусу», – підкреслив Папа.

Пояснюючи роль релігій в ситуації пандемії коронавірусу, Голова Папської Ради з міжрелігійного діалогу підкреслив, що всі релігії приділяють велику увагу внутрішньому життю людини, а в теперішньому контексті всі змушені зустрітися віч-на-віч з цим виміром. Молитовні практики різних релігій, врешті-решт, спонукають людину проявляти любов, приймати інших та чинити добро. «І це не мало! – наголосив він. – Піст і діла милосердя  це, водночас, індивідуальні та спільні вчинки, що вимагають усвідомлення власної відповідальності й розуміння необхідних дій». 

Джерело:https://kmc.media/