Завтра режисер із Донецька презентує у Львові різдвяну містерію

thumb_33912_event_show_contentНа Старий Новий рік, 14 січня 2016 року, у Львівському театрі імені Лесі Українки прем’єра вистави «Віл та осел при яслах», яку поставив переселенець із Донецька – режисер Євген Чистоклетов. Початок – о 15.00 год.

Для опрацювання він взяв оповідання французького автора Жюля Сюперв’єля «Віл та осел при яслах». Твір перекладено спеціально для вистави, тому цей матеріал вперше з’явиться на український сцені.

«Це філософська притча про випадкових свідків народження Христа. Ми хочемо грати виставу упродовж року. Тому що хоч за темою це різдвяна історія, але за ідеєю там йдеться про те, що людина має зробити вибір, яким шляхом йти по життю», – розповів Євген Чистоклетов.

Музичний супровід – це звуки флейти.

«Ми використали старовинні українські та західноєвропейські колядки. А решта буде вільна імпровізація на ці теми, якісь такі середньовічні прості мотиви», – додала флейтистка Наталія Кожушко.

Сценографію та костюми художниця Олена Зотова не прив’язувала до конкретного етносу, це швидше наше уявлення про шопку і вертеп.

«Є якийсь натяк на певний фольклор, тому що це все ж різдвяна тема, одночасно і українське, і класичне, і навіть біблійне», – роздумує  Олена Зотова.

Вистава «Віл та осел при яслах» для сімейного перегляду.

Додамо, Євген Чистоклетов змушений був покинути рідний Донбас через війну і оселився у Львові. Тут заново знайшов себе. Нині режисер працює у Першому українському театрі для дітей та юнацтва, а тепер співпрацює і з театром імені Лесі Українки.

Вартість квитків: від 40 до 80 гривень.

Деталі за телефоном: (032) 233-31-88

За матеріалами: zaxid.net