Завтра у День Соборності у Львові пам’ять Героїв вшанують екуменічною панахидою

Завтра, 22 січня 2019 року, у День Соборності України та сторіччя проголошення Акту злуки УНР та ЗУНР, Львів та область вшанують борців, які віддали своє життя за Україну, а також Героїв новітніх.  Цього дня, за Україну молитимуться у всіх храмах області.

21

Об 11:00 на Личаківському кладовищі відбудеться запалення лампадок до могил борців за Незалежність України, на полі почесних поховань № 67, зокрема буде екуменічна панахида.

 Присутні також покладуть квіти до Меморіалу воїнам УГА, запалять лампадки до  могил Держсекретаря військових справ ЗУНР Д. Вітовського, коменданта Січових Стрільців М. Галущинського, керівника і засновника «ПЛАСТу» О. Тисовського, воїна УГА С. Левицького.

Запалять лампадку також до могили учасника АТО В. Гурняка.

О 13:00 відбудеться відкриття меморіальної дошки, присвяченої 100-річчю формування першого Львівського піхотного полку імені князя Лева на будівлі ПВК «Захід».

О 17:00 перед пам’ятником Шевченку пройде мистецьке дійство “100-річчя Соборності”, громадське віче та акція “Живий стяг соборності”

О 19.00 год. у Львівському Національному Академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької відбудеться Урочиста академія з нагоди Дня Соборності України

Підготовано за матеріалами Гал-інфо, Анонси

Фото:http://tvoemisto.tv/