Завтра у Львівській міській раді розпочинаються передріздвяні екуменічні реколекції

merry-christmas-618З ініціативи команди проекту «Духовна велич Львова» 13-14 грудня 2014 року у Львові відбудуться унікальні передріздвяні екуменічні реколекції. Тема реколекційних бесід – «Жертовність і милосердя».

Програма днів духовної віднови передбачає участь у Богослужіннях трьох храмів Львова: Свято-Георгіївського кафедрального собору (УПЦ), Гарнізонного храму св. апп. Петра і Павла (УГКЦ) та Храму Святителя Іоана Золотоустого (УПЦ КП).

Також учасники матимуть нагоду послухати духовні науки у приміщенні Львівської міської ради (мала сесійна зала) та богословській академії УПЦ КП від трьох реколектантів: прес-секретаря Львівської єпархії УПЦ, ієромонаха Маркіана (Каюмова); студентського капелана ЛНУ ім. І.Франка, священика УГКЦ, – о.Тараса Островського та викладача Львівської православної богословської академії УПЦ КП – о.Назарія Лозинського.

Окрім того, буде нагода спільно переглянути та обговорити тематичний фільм, за потреби – приступити до Святої Сповіді, а також просто поспілкуватися і у духовній єдності пережити вихідні!

«Особливість заходу у тому, що впродовж цих днів будемо молитись у трьох християнських спільнотах Львова разом з духовенством УПЦ, УГКЦ, УПЦ КП. На мою думку, спільна молитва та духовні науки священиків, які представляють ці конфесії, будуть ефективними для екуменічного діалогу та єднання, а також спонукатимуть ще більше відкрити для себе одні одних. Якщо читачам сайту сподобається наша ініціатива, то продовжимо такі міжконфесійні зустрічі і у передпасхальний час», – зазначив керівник проекту «Духовна велич Львова» Євген Бойко.

Програма екуменічних реколекцій