Завтра у Львові парафіяльне свято св. Івана Павла ІІ

JP2 2014З нагоди літургійного спомину святого Івана Павла ІІ завтра, 22 жовтня, о 18.30 год. у каплиці Філософсько-богословського факультету УКУ (вул. Хуторівка 35 А) відбудеться Парафіяльне свято. Святкування спільно організовують: римо-католицька Парафія св. Йоана Павла ІІ та духовно-пасторальний відділ УКУ.

Події свята вказуватимуть на деякі важливі аспекти життя і навчання св. Йоана Павла ІІ. Перший аспект – «Відкрийте навстіж двері для Христа» – характеризуватиме Таїнство Хрещення (шляхом повного занурення у воду, що показує: хрещення – це занурення у смерть і воскресіння Ісуса Христа), яке приймуть дорослі катехумени, студентки Медичного Університету у Львові, мешканки Замбії: Глорія Мітонго (Gloria Mitongo) і Алегрія Нгалула (Allegria Ngalula). Також у святкуванні візьме участь велика група студентів з африканських країн, які навчаються у Львові, вони заспівають свої традиційні пісні.

«Церква має дихати двома легенями» – ця настанова Івана Павла ІІ проявиться одразу у кількох моментах. «Приміційну Літургію в римо-католицькому обряді очолить отець Михайло Станчишин, греко-католицький єзуїт, який отримає ієрейські свячення 19 жовтня в гарнізонному храмі св. Петра і Павла у м. Львові. Крім того, римо-католицька парафія св. Йоана Павла ІІ існує в приміщеннях Філософсько-богословського факультету УКУ, а в каплиці та інших аудиторіях відбуваються регулярні Літургії, катехизація, інші духові заходи. Все це є зразковим прикладом наповнених любов’ю стосунків, взаємної підтримки та обдаровування християн різних традицій у Львові. Свято, організоване спільно з УКУ також є прикладом цього» – зазначив настоятель парафії св. Йоана Павла ІІ о. Григорій Драус.

Крім того, у святкуванні візьмуть участь представники єврейської месіанської громади, що символізуватиме третій аспект вчення Івана Павла ІІ – «Ви, євреї, є нашими старшими братами». Свято розпочнеться грою на «шафарі», єврейському інструменті з рога.

Також, під час святкуванння, вперше у Львові після канонізації, заспівають Літанію (молебень) до Святого Івана Павла ІІ, яка показує чесноти Папи, котрий добре використовував подарований Богом час.

За додатковою інформацією звертайтеся до настоятеля о. Григорія Драуса за тел. 097 517 06 42