Завтра у Львові презентуватимуть другу частину книги «Очікуючи на Всеправославний собор: духовний та екуменічний шлях»

1896756_688928997860813_4972834851563049185_nВ Українському католицькому університеті 2 жовтня о 14.00 год. у конференц-залі філософсько-богословського факультету УКУ (вул. Хуторівка, 35а) відбудеться презентація книги “Очікуючи на Всеправославний собор. Книга II». Це видання є другою частиною наукових досліджень та екуменічної діяльності відомого французького науковця, доктора історії, професора Антуана Аржаковського. Презентація відбудеться в рамках 7-го Екуменічного соціального тижня у Львові.

Друга книга є збіркою виступів та доповідей здійснених впродовж 2005-2012 рр і має кілька тематичних частин. Зокрема автор розглядає спільне між соціальними доктринами Церков та питання діаспори на майбутньому Всеправославному соборі, запланованому на 2016 рік.

У книзі д-р. Антуан Аржаковський досліджує майбутнє екуменізму в Україні та Росії, де прослідковує історію становлення екуменізму на цих землях з часу появи в Києві мощів св. Климента папи Римського і до сьогодні.

Антуан Аржаковський особисто презентуватиме свою книгу широкому загалу і розповість про проблеми сучасного екуменічного діалогу в Україні і світі, зокрема про православно-католицьке співжиття у цьому контексті. Усі охочі зможуть дізнатися і про особистий практичний екуменічний досвід автора, православного християнина, російського походження, одруженого з француженкою, римо-католичкою.

Отож, книга буде цікавою та корисною для широкого кола читачів, які цікавляться проблемами сучасного екуменічного діалогу в Україні та світі.

Нагадаємо, 7-ий Екуменічний соціальний тиждень «Відповідальність християнина у сучасному суспільстві» триває у Львові з 29 по 4 жовтня 2014 року.