Завтра у Львові презентуватимуть нову книгу владики Венедикта «Роздуми до літургійних читань Євангелія»

Венедикт-BIGУ вівторок, 21 квітня 2015 року о 18.00 год., в книгарні “Є” у Львові (пр. Свободи, 7) відбудеться презентація книги «Роздуми до літургійних читань Євангелія» авторства владики Венедикта (Алексійчука), єпископа-помічника Львівської Архиєпархії УГКЦ.

Видання представлятимуть: Преосвященний владика Венедикт, Єпископ-помічник Львівської архиєпархії, о. Василь Рудейко, віце-ректор УКУ, о. Степан Сус, настоятель гарнізонного храму Святих апостолів Петра і Павла та Богдан Трояновський, директор видавництва “Свічадо”.

Роздуми владики Венедикта допоможуть розкрити особистий духовний досвід автора і силу Слова Божого для життя християнина на кожен день. Коротко і зрозуміло укладений текст є доступним для сприйняття, а малий формат книжки дає можливість завжди мати її з собою.

«…Перед нами роздуми над щоденними літургічними читаннями, то було би дуже корисно читати їх день за днем. Читаючи Євангеліє разом з цими роздумами, будемо переживати їх особисто. Не буде великої користі з того, щоб прочитати цю книгу за декілька днів, не для цього вона призначена. Ми вже і так багато знаємо, багато прочитали, проте не живемо цим. Ці роздуми на щодень подані так, щоб ми все більше жили Словом Божим» – йдеться у передмові до видання.

VENEDYKTA599Книгу «Роздуми до літургійних читань Євангелія» з нетерпінням очікують читачі, з огляду на непересічну особистість автора, який є головою Патріаршої літургійної комісії УГКЦ. Видання може стати у нагоді іншим священикам при підготовці проповідей, а також пропагуватиме читання щодня слова Божого мирянами.

Додамо, що повторна презентація книги відбудеться 24 квітня 2015 року, о 19.00 год. у гарнізонному храмі Святих апостолів Петра і Павла (вул. Театральна, 11).