Завтра у Львові стартує проект «ВІДКРИТА ЦЕРКВА. ДІАЛОГИ»

maxresdefaultЗавтра, 6 жовтня 2016 р., о 16.00 год., вийде в ефір перша програма проекту «ВІДКРИТА ЦЕРКВА. ДІАЛОГИ». Гостем студії «Живого ТБ» буде о. Орест Фредина, парох храму Різдва Пресвятої Богородиці у Львові (УГКЦ), у минулому багатолітній протосинкел Львівської архиєпархії, духовний авторитет, широко знаний у Львові та поза його межами.

Із о. Орестом Фрединою говоритимуть про таке: Як бути християнином? Наскільки важко жити християнським життям сьогодні? Чи варто демонструвати свою віру публічно? А також, яка різниця між практикуючим і непрактикуючим християнством?

Ви маєте унікальну можливість долучитися до розмови і поставити своє запитання о. Оресту Фредині. Запитання на тему «Як бути християнином?» можна залишати в коментарях під анонсом програми на сторінці «Живого ТБ» у мережі Facebook або надіслати на електронну адресу dialohy@gmail.com.

У четвер, 6 жовтня, під час прямого ефіру, глядачі зможуть безпосередньо звернутися до о. Ореста із запитанням на каналі «ВІДКРИТОЇ ЦЕРКВИ» у YouTube.

Довідка

«ВІДКРИТА ЦЕРКВА. ДІАЛОГИ» – це щотижнева інтерактивна програма, яка транслюватиметься у прямому ефірі в мережі YouTube. Програма виходитиме щочетверга о 16.00 год. зі львівської студії «Живого ТБ».

Тематика програм стосуватиметься найрізноманітніших сфер життя християнина і дає можливість поспілкуватися із найактивнішими представниками УГКЦ: єпископами, священиками, представниками монашества та мирянами.

Джерело: «Департамент інформації УГКЦ».