Завтра у Львові урочисто відкриють Х Екуменічний соціальний тиждень

banner-10-2017У Львові стартує Х Екуменічний соціальний тиждень «Гідність-Служіння-Солідарність. На шляху оновлення країни». Всеукраїнський суспільний форум триватиме з 4 по 7 жовтня 2017 і розпочнеться Божественною літургією у Храмі Св. Софії-Премудрості Божої (Український католицький університет, вул. Козельницька, 2а).

У середу, 4 жовтня, о 15:00 год. відбудеться Урочисте відкриття та пленарне засідання Форуму в Центрі Митрополита Андрея Шептицького (Український католицький університет, вул. Козельницька, 2а, парковий конференц-зал).

 На урочистому відкритті учасників форуму привітають співорганізатори, зокрема:

о. Богдан Прах, ректор Українського католицького університету;

Олег Синютка, голова Львівської обласної державної адміністрації;

Андрій Садовий, міський голова Львова;

Олександр Ганущин, голова Львівської обласної ради;

Юрій Бобало, ректор Національного університету «Львівська політехніка»;

о. Іван Дацько, президент Інституту екуменічних студій Українського католицького університету.

Після урочистого відкриття запрошуємо на відкриту дискусію «Гідність-Служіння-Солідарність: на шляху оновлення країни».

Участь у Форумі візьмуть: о. д-р Алоіс Бух, професор морального богослов’я Між’єпархіальної великій семінарії в Лантерсгофен, Німеччина; Вл. Йосиф Мілян, керівник пасторально-міграційного відділу УГКЦ; Ярина Турчин, директор Інституту гуманітарних та соціальних наук, професор Національного університету «Львівська політехніка», Фламінія Джованеллі, член Папської ради «Справедливість і Мир», Рим, Італія, Назарій Брезіцький,  меценат, президент та засновник Благодійної організації “Благодійний фонд «Справа Скарбека»; Оксана Винницька-Юсипович, почесний консул Канади у Львові; Рафал Вольські, Генеральний консул Республіки Польща у Львові; Данило Ярема, почесний консул Франції у Львові; Соня Кошкіна, журналіст, співвласник і шеф-редактор інтернет-видання “Лівий берег”; Микола Княжицький, журналіст, народний депутат  України, Голова Комітету Верховної Ради України з питань культури і духовності; Тарас Семенюк, співзасновник інтернет-ресурсу «Short.media»; Алім Алієв, журналіст, співзасновник ГО «Крим SOS»; Вадим Лубчак, редактор відділу «ЗМІ та новітніх медіа» газети «День» та інші.

Вхід на Форум вільний.

Деталі та програма на сайті – http://esweek.org.ua/ua/