Завтра у Львові відбудеться IV патріотично-благодійний аукціон допомоги Захисникам України (Відео)

unnamedЗ ініціативи «Волонтерської сотні» УКУ 20 грудня 2014 року о 17.00 год. у Національному музеї у Львові імені Андрея Шептицького (проспект Свободи 20) відбудеться патріотично-благодійний мистецький аукціон допомоги захисникам України.

Мета аукціону – зібрати кошти на закупівлю тепловізора для передової, трьох військово-медичних рюкзаків, теплого взуття, форми та білої маскувальної сітки.

Лотами будуть унікальні старовинні ікони, хрести з приватних колекцій, підсвічники, кераміка, а також твори таких метрів, як Роман Сельський, Олена Кульчицька, Любомир Медвідь, Володимир Патик. Раритети надали художники і львівські колекціонери із власних збірок.

Правила участі в аукціоні (ст.2 ) та лоти “відкритого аукціону”

Також під час проведення аукціону триватиме ярмарок малих виробів львівських майстрів ужиткового мистецтва та патріотичних футболок, святкових листівок та книг. Крім того, відбудеться півгодинна екскурсія експозиціями музею.

Особливими лотами цього аукціону будуть сертифікат на вечерю з Міс України 2013 – Ганною Заячківською та боксерські рукавиці з підписом Трьохкратного Чемпіона світу Андрія Котельника.

Ведучі вечора – Маріанна Фіртка та Володимир Бєглов.

Організовують благодійний аукціон: Центр Волонтерства Українського католицького університету «Волонтерська Сотня», ГО «Інститут колекціонерства при НТШ», Національний Музей у Львові ім. Андрея Шептицького, Львівська академія мистецтв та Львівський держаний коледж декоративного і ужиткового мистецтва ім. Івана Труша за підтримки Львівської міської ради.


Детальна і додаткова інформація:

Центр Волонтерства УКУ “Волонтерська Сотня”,
Мирон Кравчук – (098) 311 1018
Анна-Марія Таратула – (097) 792 1259,
Олександр Ружицький – (063) 200 0000
ел. пошта: m.kravchuk@ucu.edu.ua