Завтра у Львові відбудеться міжрелігійний круглий стіл щодо християнсько-ісламському діалогу

1361806945_0У малій сесійній залі Львівської міської ради завтра, 10 грудня, о 15.00 год. відбудеться міжрелігійний круглий стіл, присвячений християнсько-ісламському діалогу.

Участь у заході візьмуть релігійні діячі, представники християнських Церков та мусульманських організацій, які обговорять питання побуту кримських татар та проблеми, з якими зіштовхуються мусульмани-переселенці з Криму.

Захід організовує Центр міжконфесійного та міжрелігійного діалогу «Лібертас» за підтримки Львівської міської ради.

Події на півострові та на Донбасі засвідчили, якими незахищеними та вразливими є релігійні спільноти. За офіційними даними, через події в Криму до Львова переїхало понад півтори тисячі кримських татар-мусульман.

«Міжрелігійний круглий стіл буде нагодою як для релігійних діячів та лідерів, так і для представників ЗМІ та громадських діячів показати їхню позицію щодо питання мусульман та засвідчити про повагу, толерантність та мирне співіснування різних конфесій і релігій у нашому суспільстві»,— наголосив керівник Центру «Лібертас» Тарас Дзюбанський.

До теми: Тарас Дзюбанський: «Якщо у кожній людині ми будемо бачити собі подібного, наше українське суспільство зможе перебороти увесь пострадянський синдром неповаги, упереджень, дискримінації та стереотипів»