Завтра у Львові відбудеться Свято вулиці Староєврейської

Для львів’ян снідати разом у середмісті, ділитися стравами і кавою, знайомитися і спілкуватися стає доброю традицією. Цього разу Сніданок довіри відбудеться 20 жовтня о 12:00 на Староєврейській.  Подія запланована у рамках Бієнале довіри у Львові.

111


Тож 20 жовтня 2018 року о 12:00 розпочнеться велике частування. Приходити запрошують із домашніми смаколиками. Також варто прийти всією родиною.
  “Це той нечастий випадок, коли ресторатори винесуть столи на вулицю і не матимуть нічого проти того, щоб ви приходили зі своїм. Відомі і не дуже львів’яни зійдуться за спільним столом, аби відчути, як це – бути однією громадою. Будемо обмінюватися цікавими ідеями, проектами і навіть домашніми рецептами з тими, хто живе поруч, і хоче зробити щось добре. Будемо разом снідати, говорити, жартувати, слухати музику, знайомитися. Станемо сусідами, які винесли у подвір’я великий стіл, і за неспішною трапезою обговорюють міське життя” – зазначили організатори.

Це не перший і не останній такий сніданок в рамках Бієнале довіри у Львові. Схожий сніданок відбувся у серпні на Вірменській. А хто не матиме можливості прийти у суботу – може долучатися до сніданку у неділю на Lem Station