Завтра у Митрополичій Курії РКЦ буде Різдвяний ярмарок на підтримку важкохворих дітей

Різдвяний ярмарок у суботу, 30 листопада, відбудеться у Митрополичій Курії РКЦ (вул. Володимира Винниченка, 32).  Його вже ввосьме проводить благодійний фонд “Даймо Надію”. Саме вони опікуються важкохворими дітьми та супроводжують їхні родини – матеріально і духовно.

Цього разу фонд “Даймо надію” збираєш гроші на купівлю реабілітаційного обладнання.  Тож відвідати ярмарок запрошують усіх небайдужих.

“Ярмарок буде мати багато різних подій. Це не тільки буде виставка-продаж різноманітних виробів, передусім – це хендмейд, солодощі,  а також будуть майстер-класи для дітей, лотерея, фотозони, забави, концерт, виступ лялькового театру”, – прокоментувала Президентка благодійного фонду “Даймо Надію” Ірина Галамай Зенкер.

Фонд “Даймо надію” допомагає родинам, де є діти зі спінальною м’язовою атрофією. 

“Наприклад, торік закупили відеоняньок. Так здається, що нічого незвичайного.  Насправді для нашого щоденного життя – це така невід’ємна річ. Для того, щоб завжди мати під контролем свою дитину.  В мене завжди є відеоняня, яка спостерігає за показниками дитини, за тим, як вона дихає, тому можу безпечно відійти там у радіусі 200 метрів”, – сказала мама хлопчика зі спінальною м’язовою атрофією  Ірина Клюс.

Джерело: ZAXID.NET