Завтра у “Школі релігійного фрілансу” журналіст Віта Якубовська поділиться професійними секретами

Завтра, 10 жовтня 2018 року, о 18:00 у каплиці Львівської міськради відбудеться чергова лекція “Школи релігійного фрілансу”. Спікером буде магістр морального богослов’я, кореспондент Католицького суспільно-релігійного часопису CREDO Віта Якубовська. Упродовж академічної години пані Віта із власного професійного досвіду розповість “Як зацікавити читача релігійною тематикою?”.


1

“Якщо зараз релігійна журналістика набуває певної  популярності, то мабуть тому, що є журналісти, які розуміють, що Церква має що запропонувати інформаційному простору. І не лише скандали, але також позитивні меседжі. Церква насправді робить багато добра і тим змінює світ – це якраз те, про що варто говорити, писати – багато і часто”.

Водночас Віта Якубовська переконана, що перш за все журналіст має подбати про зміст матеріалів, а вже потім залучати мультимедійні засоби.  Про це і будемо спілкуватися під час лекції. Вхід на подію вільний. Чекаємо на усіх зацікавлених.

Нагадаємо, “Школа релігійного фрілансу” стартувала у Львові 15 вересня. Студенти вже встигли дізнатися про головні жанри журналістики,  а також про особливості Інтернет-журналістики та нових медій. Організатором “Школи релігійного фрілансу” є веб-ресурс Духовна велич Львова”

Інформацію про попередні лекції можна знайти тут