Завтра буде перша лекція у Школі релігійного фрілансу

18 вересня 2018 року, о 18:00 год. у Малій Сесійній залі (каб. 230) відбудеться перша лекція «Журналістика: специфіка професії та її інформаційні потоки». Нагадаємо, що проект є некомерційним, а виключно волонтерським.


1


Слухачі Школи матимуть змогу опублікувати власні матеріали на сайті «Духовна велич Львова» та співпрацювати з ресурсом як автор. Навчання відбуватиметься з вересня до грудня. Впродовж цього часу учасники Школи не лише слухатимуть лекції журналістів ресурсу, але матимуть цікаві зустрічі, дискусії, практичні журналістські майстерні.

«Мета нашого проекту – знайти для свого ресурсу цікавих та нестандартних авторів, які б також жили релігійною проблематикою нашого міста і мали відвагу сказати своє слово громаді Львова. Але ми у колективі розуміємо, що без ділення досвідом, ми не зможемо мати фахових фрілансерів, адже за чотири роки функціонування ресурс «Духовна велич Львова» містить свою редакційну політику, стратегію та вектори роботи. Отож мусимо ділитись внутрішньо редакційними порадами, щоб розвивати контент сайту. Гадаю, що наша невелика фокус-група буде вмотивованою і охочою до шліфування свого авторського стилю», – зазначила лектор Школи релігійного фрілансу, доцент факультету журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка Юліана Лавриш.

Отож беріть свої записнички, «пера» і гайда до нас!

Якщо Ви ще прагнете долучитися до Школи надсилайте на емейл oksanka005@gmail.com лист із своїм номером телефону і ми  з Вами сконтактуємо!