«Завжди буде новий день»: нове видання від улюбленого автора коротких історій — Бруно Ферреро

photo_2018-03-13_20-11-11 (2) (1)

Як часто ви задумуєтеся над прожитим днем? Чи не почуваєтеся втомленими від життєвої рутини? Чи приділяєте час собі та рідним? Чи часто маєте відчуття, що нічого не встигаєте?

«Завжди буде новий день» — нове видання від улюбленого автора коротких історій —  Бруно Ферреро. Короткі розповіді надихнуть вас на роздуми, особисті зміни та розвиток.

Бруно Ферреро — отець-салезіянин, італійський письменник, відомий в Україні, як автор коротких історій для душі. Його історії вже стали «народними», їх часто використовують на недільних проповідях чи під час публічних виступів. Оповідки відомого письменника унікальні саме тим, що будь-хто: і дорослі, і діти зможуть знайти для себе щось корисне. Прочитання розповіді займе всього лиш п’ять хвилин вашого часу, однак принесе багато задоволення.

Нові душевні історії, як прихід весни, є можливістю розплющити очі та глянути на своє життя по-новому. Кожна оповідка часто показує реальну історію з життя, змальовуючи наші особисті проблеми, труднощі та перемоги.

mike-giles-5655-unsplashЦя книга щоразу нагадує, що кожна людина має своє унікальне покликання, яке ніхто інший не зможе виконати. Людина, немов вогник, яка своїми вчинками може запалювати найрідніших. Ці коротенькі історії змушують замислитися над більшим, ніж повсякденні клопоти. Подаруйте душі невимовний спокій та затишок, читаючи улюбленого Бруно Ферреро, адже загальновідомий факт ― внутрішній спокій дарує можливість для нових звершень! Невеликі мініатюри підказують, що потрібно жити так, ніби все, що ми робимо, ми повинні як вперше ― з невимовною радістю та захопленням. Автор звертається до читачів із закликом цінувати найменші дрібниці життя, які роблять нас та ближніх щасливими: «Проживу цей день так, немовби це перший день у моєму житті. Вражено й здивовано споглядатиму на своїх найближчих і друзів, відчуваючи щастя від того, що можу бачити їх біля себе, мовчки поділяючи з ними те піднесене почуття, яке називається Любов’ю — щось, про що всі так багато говорять, але так мало розуміють».

Історії улюбленого автора легкі та зрозумілі, надзвичайно добрі та зворушливі, а також, як завжди, близькі українському читачеві. Тому їх спільне читання в родинному колі, подарує можливість провести дорогоцінний час разом!

Видавництво “Свічадо”

79008, м. Львів, а/с 808, вул. Винниченка, 22.

e-mail: post@svichado.com

Телефон
(067) 37-00-452

Факс
(032) 244-57-44