«Живе телебачення» запрошує на «Живу зустріч» з нагоди свого десятиліття

Команда «Живого телебачення» хоче зустрітися з друзями з нагоди десятилітнього ювілей свого проєкту. Святкування відбудеться 13 серпня 2023 року в Патріаршому домі у Львові, що на проспекті Івана Павла ІІ, 35 б (колишня вул. Хуторівка). Про це «Живе телебачення» інформує на своєму сайті.

Розпочнеться зустріч об 11:00 Архиєрейською Божественною Літургією, яку звершить Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав. Цю Літургію супроводжуватиме співом хор-переможець конкурсу парафіяльних хорів, що його з нагоди 10-річчя провело «Живе телебачення».

О 13:30 розпочнеться концерт відомих релігійних гуртів і виконавців. Серед учасників — духовий оркестр Львівської духовної семінарії, гурти «Кана» і «PopryVse», Ярослав Ґеник, о. Юрій Тихий, о. Василь Брона та інші. Ведучий — о. Тарас Плетеня.

О 18:00 відбудеться вечірня музична молитовна програма на березі озера. Учасники: о. Руслан Грех та ієрм. Лука (Михайлович), о. Олексій Саранчук.

О 20:00 — спільна Ісусова молитва з ієрм. Лукою (Михайловичем) та спільнотою «Передання».

На учасників також чекають цікаві зустрічі, конкурси, нагородження, дитяча програма, фудкорти, фотозона та різні цікавинки.

*Для узгодження організаційних моментів просять зголоситися гостей події: https://forms.gle/LYRbrcSzv5 gcMvbB6. Між зареєстрованими гостями розігрують цінний подарунок — бурштинову вервицю. 

Живе інтернет-телебачення — це суспільно-релігійний проект УГКЦ, покликаний залучати у своїй діяльності широку аудиторію в Україні та за її межами, незалежно від національності та віку, християнської конфесії та суспільно-політичних переконань.