Знищені автентичні розписи храму у Славському замінили російською плиткою

Стіни храму Успення Пресвятої Богородиці вирішили обкласти керамічною плиткою. 

Замість знищених розписів Модеста Сосенка та Юліана Буцманюка у храмі в Славському стіни викладають керамічною плиткою фірми Kerama Marаzzi, яку виготовляють у Росії.

У четвер, 17 жовтня, Львівська обласна організація “Українського товариства охорони пам’яток опублікувала свіжі фото інтер’єру у храмі селища Славське на Львівщині, де тривають ремонті роботи і зокрема облицювання стін плиткою.”От і об’явилася світу оновлена “краса” на заміну розписам Сосенка і Буцманюка у церкві у Славському” – йдеться у повідомленні.

Нове оздоблення викликало обурення  і здивування читачів соціальних мереж. Як видно з фото,для оздоблення стін храму використали плитку фірми Kerama Marazzi. Сайту ZAXID.NET вдалося віднайти конкретну колекцію цієї плитки. У її характеристиках вказано, що серед засновників “Керама Марацці Україна” з часткою 99,95% у статутному фонді, є ТзОВ “Керама Марацці” , зареєстроване у місті Орел Російської Федерації.

ZAXID.NET звернувся за коментарем до особистого секретаря владики Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ у Славському, о. Андрія Сов’яка. Він пообіцяв з’ясувати ситуацію і прокоментувати її згодом. 

Джерело: https://zaxid.net