Зустріч ієрархів Східних Церков Європи у Львові

home2Щороку в Європі відбувається зустріч єпископів Східних Церков. Цього року вона відбудеться у Львові 23-26 жовтня у реколекційному центрі Львівської архиєпархії УГКЦ в Брюховичах. Цьогорічна тема: “Місце та роль Східних Церков у Європі.”. Зустріч відбудеться на запрошення Блаженнішого Святослава Шевчука, Верховного Архиєпископа Києво-Галицького, та відбудеться у рамках святкування 25-ї річниці виходу УГКЦ з підпілля.

Участь у зустрічі візьме близько 50 осіб – це єпископи УГКЦ з України та закордону, зокрема, з Румунії, Словаччини та Греції. Також участь у заході візьме представник Апостольської Столиці, владика Циріл Васіль, Секретар Конгрегації для Східних Церков та владика Йосиф Верт, який у 2005-2011 рр. очолював Конференцію Католицьких Єпископів Росії.

В рамках заходу, в суботу, 25 жовтня, відбудеться візит єпископів до УКУ, Божественна Літургія у церкві Львівської духовної семінарії Св. Духа (вул. Хуторівка, 35), а також зустріч з учасниками Майдану. У неділю єпископи візьмуть участь у Божественній Літургії у храмі Преображення Господнього (вул. Краківська, 21), адже саме ця парафія на чолі з о. Ярославом Чухнієм першою повернулась в лоно Української греко-католицької Церкви у 1989 р. Закінчиться зустріч урочистостями в Оперному театрі ім. Соломії Крушельницької з нагоди відзначення 25-ї річниці виходу УГКЦ з підпілля.