Зустріч Тезе у Львові: деталі

p_315064_2_slidertop2 imagesБагато українців щороку беруть участь у новорічних зустрічах Тезе у європейських містах та відвідують Тезе у Франції влітку. Цьогоріч Тезе буде проходити у Львові з 27 квітня до 1 травня 2018 року.

Як взяти участь?

1.П’ятиденна програма у Львові вартуватиме 1000 гривень – це проживання, харчування, витрати на транспорт та воркшопи. Реєстрація проводиться до 20 квітня на сайті register.taize.fr  Також можна зареєструватись за номером +380 731 397 192, щодня з  17:00 до 20:00

2. П’ятиденна програма для львів’ян також вартує також 1000 гривень – все те саме, лише без потреби повертатись додому перекусити.

3. Одноденна програма – 200 гривень – реєстрація на сайті або за телефоном.

Важливо, що внесок бажано оплатити до 20 квітня на картку – деталі отримаєте на емейл після реєстрації.

Приймаюча сім’я? Як нею стати?

Уже сьогодні на зустріч Тезе у Львові зареєструвалось 1600 молодих людей із різних куточків світу, і їх буде більше. На новорічних зустрічах паломників приймають місцеві жителі у їхніх сім’ях. Тому закликаємо всіх небайдужих львів’ян прийняти молодь у себе вдома.

Для цього слід зареєструватися онлайн http://taize.fr/uk_article23415.html або ж зателефонувати: +380 731 397 192.

У вас немає місця?

– достатньо 2м.кв., щоб розмістити спальник та каримат і особисті речі.

В вас немає часу?

– паломники йдуть рано-вранці з дому і повертаються ввечері.

Наскільки це безпечно?

– у вас гостюватимуть молоді християни, які неодноразово приймали паломників і у себе вдома.

Чи потрібно харчувати?

– організатори подбають про основні прийоми їжі. Ви ж запросіть паломника до сніданку, пригощайте теплом вашої домівки та гостинністю!

Ви не знає іноземних мов? Як порозумітись із вашим гостем?

–  як показує досвід таких зустрічей порозумітися можна завжди, а з допомогою сучасних засобів техніки та Інтернету це зробити дуже просто.

Що будуть їсти учасники на Тезе у Львові?

Борщ, грибна юшка, гречка, макарони. Порція фруктів та солоденького, питна вода також передбачені для кожного. Розпочинаємо сезон пікніків у парку ім. Івана Франка, саме тут буде проходити харчування учасників.

Харчування для вегетеріанців забезпечимо відповідним чином. Подбаємо і про тих, хто має алергію на певні продукти. Голодним не залишиться ніхто!

Воркшопи? Що це і де вони відбуватимуться?

Вокршопи відбуватимуться три дні у центрі міста.

Зустрічі з цікавими людьми: представниками міської влади, релігійними та світськими лідерами. Наприклад ви зможете дізнатись про українську моду із – середини від  міс України 2013, почути про майдан, маніпуляції у інфопросторі, душпастирство тих, хто не чує, дорогу святого Якова.

Відбуватимуться презентації соціальних ініціатив: БУРу, GOEast, фонду здійснення мрій, горіхового дому.

Також буде можливість взяти участь у культурних подіях: послухати про Соломію Крушельницьку, Іоана Пінзеля, лемків, подивитись чоловічий танець АРКАН та навчитись його виконувати завдяки майстеркласу, ба більше,  відвідати презентацію автентичного українського одягу та безліч інших не менш цікавих подій, про які згодом дізнаєтесь на нашій фейсбук сторінці – Тезе Львів 2018 Taizé Lviv

Для учасників будуть відкриті вистави у театрах та безкоштовні відвідини найцікавіших музеїв Львова.

«Запрошуємо кожного на Тезе до Львова! Це чудова нагода весело провести травневі вихідні не перед телевізором, а познайомитися з молоддю зі всього світу, ближче пізнати Бога і самого себе у тиші та неймовірній атмосфері молитви Тезе!», – кажуть організатори.

Контакти: тел.: +380 731 397 192: мейл:  lviv@taize.fr

Джерело: сайт ЛМР