Зустріч зі Святим Письмом: Щосереди в Гарнізонному храмі збирається біблійний гурток

Щосереди, о 18:45, у львівському Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла (вул.Театральна, 11), відбувається Біблійний гурток — зустрічі відбуваються в храмі традиційно вже не один рік.

На фейсбук-сторінці храму бажаючих запрошують долучатися.

Священник Гарнізонного храму та капелан Львівської міської ради о.Андрій Сіданич розповів, що зустріч відбувається в самому храмі, тому долучитися до неї може кожен бажаючий — як правило це парафіяни, що брали участь у Божественній літургії, яка розпочинається 18:00 год. Через це на Літургії не виголошують проповідь.

Зустріч триває недовго, близько 15 хвилин. За цей час священник ділиться з присутніми коментарем по Святому Письму. «Одразу після Літургії священник коментує рядки Святого Письма. Ми знаходимо та ділимося з присутніми коментарями різних поважних богословів. І так маленькими частинками пояснюємо Святе Письмо — тому й назвали цю зустріч біблійний гурток», — розповів о. Андрій Сіданич.

Священник зазначив, що зустріч не відбувається по методу Lectio divina — молитовної медитації над біблійними текстами, який свого часу зародився в протестантському середовищі, а тепер стає все більш популярним поміж католиками і православними.

Запрошуючи зацікавлених послухати Слово Боже і коментар до нього, священники храму заохочують їх словами Ісусової молитви до Отця Небесного за Його учнів: «Освяти їх у твоїй істині: слово твоє – істина» (Йоана 17, 17).