На другій зустрічі з духівниками міста говоритимуть про ворожіння та забобони. Гість – о. Назарій Лозинський

У середу, 30 березня, у кафе «Ратуша» (пл. Ринок,1) відбудеться друга реколекційна зустріч в часі Великого посту з духівниками міста різних конфесій. Початок о 17.00 год. Гостем буде о. Назарій Лозинський, викладач Львівської православної богословської академії УПЦ КП, благочинний академічного храму Святителя Іоана Золотоустого.

Тема зустрічі: «Магія, ворожіння та забобони: християнський погляд». о. Назарій представить християнську думку щодо окультних практик та забобон, які часто побутують у нашому суспільстві.

Передвеликодні реколекційні зустрічі проводять з ініціативи команди проекту «Духовна велич Львова». Впродовж посту планують провести 5 зустрічей. Запрошують усіх охочих до плідної дискусії та спілкування у дружній атмосфері.

Нагадаємо, гостем першої зустрічі був єрм. о. Юстин Бойко, монах-студит, настоятель Свято-Іванівської лаври студійського уставу. Духівник поділився з присутніми своїми думками щодо використання християнами соціальних мереж skype-cповідь, піст фізичний і духовний, добрий піст у соцмережах, книги, які надихають, а також про мудрість, фундаменталізм і милосердя.

Реєстрація триває тут: http://goo.gl/forms/DzJziiVvdF