Львів’ян запрошують помолитися за сиріт під час чувань

Капелани та волонтери місії “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ запрошують усіх на молитовні чування приурочені до всеукраїнського Дня молитви за сиріт. Вони відбудуться 10 листопада 2018 року в Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла (вул. Театральна, 11), о 18:00 спільна Божественна Літургія, опісля розпочнуться власне чування.

1


“Цього року роздумуватимемо над Словом Божим. Якщо гортати сторінки Святого Письма можна знайти, як сильно Бог піклується про бідних, багато прикладів, як Бог по-особливому, з любов’ю та турботою ставиться до сиріт. Ми часто згадаємо про покинуту дітвору на великі свята, а найчастіше на день Святого Миколая. Приносимо багато солодощів, мандарин і забуваємо про важливу річ, якої їм так бракує. Це бути з ними постійно та молитовно їх підтримувати. Запрошуємо долучитися до чувань, молитовно бути з малечею, яка потребує нашої з Вами опіки” – зазначають організатори.

1

Також, кожен матиме можливість отримати образок Пресвятої Родини з молитвою та іменем дити-сироти, яку впродовж року Ви зможете згадувати у  своїх молитвах.

Джерело: http://orphancenter.org.ua