Молодь Львова запрошують до Києва

81694171_big8 квітня 2017 року, Молодіжна Комісія та Центр Академічного Душпастирства КА УГКЦ запрошує на День молоді для Київської Архиєпархії.

День Молоді – зустріч молоді, що була започаткована св. Іваном Павлом II і відзначається кожного року у Вербну Неділю на єпархіальному рівні. Такі зустрічі передують Світовому Дню молоді у Панамі у 2019 року, куди збереться молодь всього світу.

ТЕМА: «Велике бо вчинив мені Всемогутній» (Лк 1, 49)

Папа цією темою нагадує нам епізод, коли Діві Марії ангельською благовістю було оголошено радісне та водночас складне завдання, на яке вона відповіла згодою стати матір’ю Спасителя.

Ці слова є зосереджені над однією із богословських чеснот – це віра, яка окреслює нам шлях між нашими вчинками в минулому, адже коли нас Господь кличе, то він не зупиняється на тому, якими ми є і що зробили, але дивиться на все те, що ми можемо зробити.

У своїй промові до Світового Дня Молоді, Святійший Отець вказав на Пресвяту Богородицю як приклад для наслідування, і запросив дівчат та юнаків зберігати пам’ять про минуле.

Початок о 10:00

У ПРОГРАМІ: Літургія, зустріч молоді із Блаженнішим Любомиром, вистава від молодіжного театру від Житомира, спілкування, праця в групах.

АДРЕСА: Храм Благовіщення Пресвятої Богородиці УКГЦ (біля Патріаршого Собору Воскресіння Христового), вулиця Микільсько-Слобідська, 5.

Деталі та новини у події День Молоді-Київ “Велике бо вчинив мені Всемогутній”

у fb-спільноті Центр Академічного Душпастирства-Київ

Прохання попередньо зареєструватись за посиланням:

https://goo.gl/forms/apduec3xmJmZ9JEl2

або за телефонами: 096 180 74 90, 093 145 49 40 – Іванна; 063 34 80 817 – Антон