1 вересня у ЛПБА стартував новий навчальний рік

ЛПБА1 вересня у Львівській православній богословській академії розпочався новий 2016-2017 навчальний рік.

Святкування Дня Знань розпочалось молебнем на початок навчального року, який очолив Митрополит Львівський і Сокальський УПЦ КП, Владика Димитрій (Рудюк). Під час зустрічі отець-ректор, прот. Ярослав Ощудляк, попросив Архіпастиря піднести свої молитви за усіх, хто навчають, навчались і навчаються у Львівській Духовній Школі. Разом з отцем-ректором Владиці співслужили: єпархіальний благочинний прот. Володимир Бачинський, проректор ЛПБА прот. Михайло Сивак, львівський благочинний прот. Ярослав Дуда, насельники Свято-Іоано-Золотоустівського монастиря архімандрит Паїсій (Кухарчук) та ієромонах Феофіл (Бліщ), а також викладачі ЛПБА.

Уставні многоліття виголосив клірик академічного храму диякон Володимир Віняр.

Після молебня Митрополит Димитрій звернувся до присутніх із повчальним словом, у якому особливу увагу звернув на важливість освіти, виокремлюючи богослов’я як особливу та унікальну галузь науки.

Наостанок Владика окропив усіх святою водою, а також опісля оглянув оновлені аудиторії та професорську ЛПБА, поспілкувався з викладачами і студентами та уділив усім архіпастирське благословення.

За матеріалами: Прес-служби ЛПБА