10 серій унікального фільму “Католицизм” покаже один з львівських телеканалів. Де подивитися?

До цього «Католицизм» в Україні бачили лише у кінотеатрах і то лише перші дві серії.

19 грудня, на Миколая, в ефірі «Першого Західного» вийде перша з 10 серій унікального фільму «Католицизм». Цей фільм – блискуча робота кінематографістів та продюсера Майка Леонарда, багатолітнього співробітника щоденного ранкового розмовного телешоу «The Today Show» американської телевізійної компанії NBC.

Після кожної серії відбудеться обговорення, до якого долучаться священики, духівники, монахи, настоятелі та релігієзнавці.

Про це на своїй Фейсбук-сторінці повідомила директорка ТРК «Перший Західний» Ольга Цап.

«Це була відчайдушна спроба перемогти закони великого бізнесу, помножена на абсолютну довіру до Господнього плану. Це була одна з найсміливіших моїх ідей, яка втілилася завдяки роботі команди ТРК «Перший Західний». Бо якщо б ми не були тими, ким ми зараз є для телепростору України, то цього унікального результату б не сталосяАле ми це зробили. Для вас», – написала вона.

За її словами, прем’єра першої з 10 серій унікального фільму «Католицизм» відбудеться в ефірі «Першого Західного» на Святого Миколая, 19 грудня, о 18.30.

Фільм кінематографістів та продюсера Майка Леонарда, який підкорив десятки і сотні мільйонів глядачів у світі, ще ніколи не був на українському телебаченні. До цього «Католицизм» в Україні бачили лише у кінотеатрах і то лише перші дві серії.

Джерело: https://1zahid.info/