10 яскравих голлівудських зірок, які відвернулись від християнства

Багато людей намагаються знайти свій шлях. На жаль, під час цих пошуків деякі з них відвертаються від християнства, адже знаходять необхідну моральну та духовну втіху в іншій релігійній традиції. Головне – щоб вони продовжували вірити у цінності добра, любові та поваги до гідності своїх ближніх. Пропонуємо не повний список знаменитостей, які, на жаль, не знайшли себе у християнстві.

  1. Шерон Стоун, буддизм

Спочатку ця знаменита красуня потрапила до Церкви саєнтології, але вже невдовзі зрозуміла, що її справжнім покликанням є буддизм. Колега Шерон, актор Річард Гір, допоміг їй це переосмислити. “Я дуже релігійна людина. І хоча я практикую буддизм, все-таки вірю в Бога. Я віддала своє життя в Божі руки, тому завжди відчуваю внутрішній спокій та мир на серці”, – розповідає актриса.

2. Річард Гір, буддизм

Вихований у традиції Методистської Церкви, талановитий голлівудський актор сповідує буддизм ще з 70-х років минулого століття. Він неодноразово подорожував до Непалу та шість років вивчав дзен-буддизм.

3. Джулія Робертс, індуїзм

Мати голлівудської красуні – католичка, батько – баптист. Після зйомок у кінокартині “Їсти, молитись, любити” Джулія прийняла індуїзм. “Я захоплююсь стародавніми релігіями, адже вони в особливий спосіб пропагують мир та спокій. Це відчуття зосередженості на внутрішньому “я” дуже близьке мені”, –  каже акторка.

4. Мерилін Монро, юдаїзм

Одна із найкрасивіших жінок планети прийняла юдаїзм після одруження із американським драматургом Артуром Міллером у 1956 році. Навіть після розлучення із чоловіком, символ Голлівуду продовжила серйозно вивчати та практикувати юдаїзм.

5. Елізабет Тейлор, юдаїзм

Після одруження зі своїм третім чоловіком Майклом Тодом, голлівудська актриса прийняла юдаїзм, і до кінця свого життя у 2011 році сповідувала цю релігію.

6. Дрю Беррімор, юдаїм

Актириса прийняла юдаїзм після одруження зі своїм чоловіком, Вільямом Копельманом, у 2012 році. Дрю навіть видалила всі свої тату, а також мала твердий намір виховувати спільну доньку в традиціях юдаїзму. Після розлучення у 2016 році кінозірка досі не заявила медіа, чи залишилась у цій вірі.

7. Орландо Блум, буддизм

Відомий актор був вихований у традиціях Англіканської Церкви, але невдовзі прийняв буддизм.

8. Ліндсі Лохан, іслам

Переживаючи найважчі часи своєї алкогольної залежності, скандальна актриса вирішила змінити своє життя, припинити пити –  і саме тому прийняла іслам.

9. Мадонна, іслам

Знаменита співачка та актриса дуже довго шукала себе у контексті релігії та духовності. Мадонна була вихована у католицькій традиції, але згодом сповідувала вчення кабали. Тільки нещодавно знаменитість прийняла іслам.

10. Ліам Нільсон, іслам

За інформацією голлівудських таблоїдів, у період між 2012 і 2014 рр. відомий голлівудський актор прийняв іслам. Ліам заперечив цю інформацію у 2015 році. Проте голлівудські журналісти вважають, що це лише тому, що він намагався захистити свою родину.

Підготувала Лідія Батіг