Новий серіал про екзорцистів став відкриттям осіннього кіносезону

jjkkhhbНаприкінці вересня 2016 року на світові телеекрани вийшов 1 сезон нового серіалу “Той, що виганяє диявола” (англ. “The Exorcist”, США, 2016), знятий режисерами Майклом Нанкіном та Джейсоном Енслером. Критики уже назвали кінопрем’єру однією із найкращих стрічок у цьому жанрі. Звісно, серіал не зможе скласти конкуренції культовому фільмові 1973 року з аналогічною назвою, проте це достойний приклад хоррор-жанру в сучасному кінематографі.

Сюжет цієї історії такий: загадкові дії беруть свій початок в скромному провінційному місті. Більшість місцевих жителів віруючі, тому на недільну Службу приходить велика кількість людей. А священик працює виключно один – звуть його Маркус. Він щиро відданий релігії, тому ніхто з мешканців не сумнівається, що він заслужено займає своє церковне місце.

the-exorcist-2016-television-series-photos-hannah-kasulka-and-brianne-howey

В один робочий день до головного героя звертається достатньо доросла жінка, яка розповідає, що вона вже виростила двох дітей, що вони чудові люди, але суть розповіді в тому, що у дочки жінки явно виникли якісь проблеми. До навчання в коледжі вона була чудовою добродушною дівчиною. Але зовсім нещодавно вона повернулась додому через трагедію, яка з нею трапилась, і мати була шокована – дитина докорінно змінився.

screen-shot-2016-07-22-at-3-27-13-pm-590x322

Вона постійно перебуває в наляканому, замкнутому стані. На перший погляд, це звичайнісінька депресія, яка властива людям у такому віці. Але мама впевнена, що причина такого стану її дитини зовсім не в депресії, а в темних силах, які огорнули душу дівчини.

exorcist-2016-foto4

Сам отець Маркус теж не вірив, що юною особою заволоділи якісь темні сили. Однак, незабаром йому доведеться докорінно змінити свою думку, адже з дівчиною дійсно відбувається щось дивне. Її мати стверджує, що вона чує якісь голоси, які виходять від стін, буквально з порожнечі…