21 листопада у Львові відзначатимуть День Гідності

zik-ua_21_11_15_Вже після вихідних, у понеділок, 21 листопада 2016 року, львів’яни та гості нашого міста зможуть взяти участь у заходах з нагоди вшанування третьої річниці подій, які відбувалися на Майдані Незалежності. Кожен зможе долучитись молитвою і спогадом.

Урочисті заходи розпочнуться о 15:30 годині на полі почесних поховань № 67 Личаківського кладовища, де відбудеться покладання квітів, запалення лампадок на могилах героїв та екуменічна панахида.

О 16:30 годині на площі біля пам’ятника Тарасові Шевченку відбудеться “Молитовний Майдан”. Під час молитви львів’яни та гості міста разом із духовенством помоляться за Україну та її захисників.

Опісля спільної молитви, на місці Львівського Євромайдану, у небо піднімуть панно-оберіг Пресвятої Богородиці, виготовлене талановитими учнями мистецьких навчальних закладів Львівщини. Потім на площі відбудеться громадське віче. Заходи завершаться мистецьким дійством за участі Львівської державної академічної чоловічої хорової капели “Дударик”, Галицького академічного камерного хору,  Львівського муніципального хору “Гомін” та вокального ансамблю “Калафонія”.

Ласкаво запрошуємо долучатись до спільних заходів!