24 грудня 1898 року відійшов у вічність св. Шарбель. 5 порад монаха про святість, молитву і покаяння

24 грудня 1898 року перейшов до вічності монах-чудотворець Шарбель.

Під час канонізації цього ліванського духовного подвижника Папа Римський Павло VI назвав його одним із найбільших святих XX століття.

 Відтак, пропонуємо прочитати 5  порад святого Шарбеля, які  неодмінно збагатять вас духовно.

1. Сійте за землі зерна молитви, пахощів і любові. Сійте на скелях, бо вони можуть містити земний порох, здатний дати ріст Вашому насінню. Якщо вам потрібно розбити камінь, безустанно бийте по ньому: якщо він не розіб’ється від першого удару, то розтрощиться за сотим. Якщо ви втомитеся, то інші зроблять це за вас, оратимуть і сіятимуть. Є час, щоб сіяти,  а є час, щоб збирати врожай.

2.Перебувайте у благодаті та покорі. Будьте правдивими свідками Ісуса Христа. Віддавайте добром за зло, але не беріть любов за привід до того, щоб ухилитися у боротьбі зі злом.

3.Будьте святими, щоб освячувати землю. Дорога до святості довга, але будьте певні, що якщо думки Божі є у вашому розумі, а Його любов – у вашому серці, Його сила укріпить ваші руки і ви досягнете мети.

4. Зберігайте тишу, щоб почути і зрозуміти голос Господній. Але, стережіться, щоб не прислуховуватися до відлуння своїх власних думок і слухати лише себе.

5.Моліться. Людина, яка молиться, живе таємницею життя. а та, яка не молиться, заледве животіє.

За матеріалами книги “Духовні поради святого Шарбеля” Ханни Скандар