3 фільми, які подарують надію та радість в різдвяний час

Різдвяні свята вже зовсім не за горами. І хай там як, але попри усі рутинні клопоти та суєту, ми з нетерпінням чекаємо різдвяного дива, аби почати новий рік з чистого аркушу. Тому редакція сайту «Духовна велич Львова» пропонує Вам три святкових фільми, які додадуть Вам ще більше радості, надії, тепла та затишку у колі рідних та близьких серцю людей.

57077266-be4b-46e9-b4c9-94824f775d45– «Диво на 34-й вулиці» – ремейк класичного різдвяного фільму 1947 року, поставлений американським режисером Лісом Мейфілдом в 1994 році.

Маленькі діти щиро вірять в чудеса і завжди із завмиранням серця чекають найбільш чарівного свята в році. А шестирічна Сюзан, у якої немає тата, не вірить, що Санта Клаус – це справжній чарівник, бо мама давним-давно відкрила дівчинці його «секрет».

І хоча Сюзан, як і всі дітки, складає свій різдвяний список для Санти, вона не розраховує отримати бажані подарунки в житті: новий будинок, тата і маленького братика. Проте чудо відбувається після зустрічі з Санта Клаусом у великому нью-йоркському універмазі «Коул». Тоді Сюзан розуміє, що Санта є справжній-справжнісінький і що її найпотаємніші бажання неодмінно здійсняться!

1420417535_cb6f52995c1b902ec73abc243ce44fd8– Різдвяна надія – драматичний фільм режисера Норма Бейлі, знятий у 2009 році.

Після загибелі сина у Петті Едісон ускладнюються взаємини з її чоловіком Марком і вона вирішує присвятити себе соціальній службі. Петті займається пошуком прийомних сімей для нужденних в цьому дітей. Проте напередодні Різдва їй не вдається знайти прийомну сім’ю для Емілі, яка несподівано залишилася сиротою, і Петті змушена залишити дівчинку у себе на час свята… Що це – лише звичайна випадковість чи доля дарує новий шанс сім’ї бути щасливою.

1– Ангел по сусідству – сімейний фільм режисера Брайана Херцлінгера 2012 року.

Кожна людина мріє про чудеса, особливо, якщо мова йде про дітей. Головним помічником у виконанні бажань, звичайно ж, є віра в чудеса – чого у дітей не відняти.

Фільм розповідає історію про маленьку дівчинку Олівію Мід, у якої ніколи не було батька, про появу якого вона завжди мріяла. Одного разу, виконуючи домашню роботу, Олівія вирішила, попри все виконати свою мрію, і загадала найзаповітніше бажання. Через деякий час у дівчинки з’являється загадкова сусідка Елсі, яку дитина приймає за ангела. Завдяки порадам настільки незвичайної людини, Олівії вдається знайти мамі чоловіка, а собі – довгоочікуваного тата.

Від щирого серця бажаємо гарних свят та приємного перегляду! А ще – пам’ятати, що Різдво – це не лише свято, а й стан душі!.. =)

Оксана Войтко